Mühendislik Fakültesi 8. Futbol Turnuvası

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 8. FUTBOL TURNUVASI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

1- Her takım 9 kişiden oluşacaktır. Maçlar 6 kişilik takımlar arasında 30’ar dakikalık maçlar şekilde oynanacaktır. Takımlar 3 yedek oyuncu bulundurmak zorundadırlar. Takım listesinde ismi olmayan oyuncu müsabakalara katılamaz.

2- Turnuvaya başvurmak isteyenlerin başvuru formunu doldurarak 18.04.2017 tarihi saat 17:00’a kadar Mühendislik Fakültesi Öğrenci İşlerinde Nurettin Cankat’a (0 505 931 63 29 ) iletmesi gerekmektedir.

3- Turnuvada bir bölümü tek bir takım temsil edecektir. Bir bölümden birden fazla takımın başvurması durumunda başvuran takımlar arasında ön eleme müsabakaları yapılacaktır.

4- Turnuva 24.4.2017 ve 5.5.2017 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi’nin halı sahasında gerçekleştirilecektir.

0

Misyon

Çevre Mühendisliği Bölümünün misyonu, yaşanabilir bir çevre için dünya standartlarında eğitim veren, yerel ve küresel çevre sorunlarına çözümler üretebilen, toplumda çevre bilincini oluşturmayı ve geliştirmeyi hedefleyen bir bölüm olmak ve bu bağlamda çevre bilincine sahip, çevre sorunlarını algılayan ve çözümler üretebilen çağdaş çevre mühendisleri yetiştirmektir.

Vizyon

Dünya standartlarında bir Çevre Mühendisliği eğitimi sunan, Günümüzün çevre problemlerini çözmeye yönelik analiz, değerlendirme ve tasarım yapabilen, Çevre sistemlerini uygulayabilen, işletebilen ve yönetebilen, Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen ve onları geliştirebilen, Sürdürülebilir kalkınma ve temiz üretim hedefi için çalışan, Lisansüstü eğitimi ile araştırma ve geliştirme konusunda daha etkin ve daha kaliteli bilim insanları yetiştiren, Sorumluluk alabilen, etkin iletişim kurabilen, kendine güvenen, mesleki ve etik sorumluluk taşıyan ve kendini sürekli geliştiren çaşdaş çevre mühendisleri yetiştiren, Uygulamayı, araştırmayı, bilimsel etik değerleri, eğitimi ve sosyal-kültürel değerleri ilke edinmiş akademik kadroya sahip, bir program olmaktır.

İletişim

Çevre Mühendisliği Bölümü
Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi Konyaaltı Antalya
Tel: +90 242 310 6326
Tel: +90 242 310 6306
Translate »